Domy parterowe na wąską działkę!

Łatwa dostępność wszystkich pomieszczeń, prosta bryła i brak schodów, a tym samym oszczędność miejsca to wymieniane jednym tchem zalety domów parterowych. Ale na tych kilku punktach lista się nie kończy. Poznajcie bliżej projekty Brela A i Brela B.

Przed wami nowoczesne i ekonomiczne domy parterowe, które nadają się na wąskie działki. Kolekcja Brela to projekty tanie i szybkie w budowie.

Brak ścian nośnych to z kolei pole do popisu dla przyszłych inwestorów, którzy mogą wprowadzać dowolne zmiany we wnętrzach. Na pierwszy rzut oka jednak uwagę przykuwa co innego – ciekawie zaaranżowane zadaszenie nad częścią tarasu: http://www.slonecznedomy.pl/projekty/brela-a. Ze zmysłem urządzona przestrzeń stanie się z pewnością ulubionym miejscem do wypoczynku.

W taki układ aż chce się wejść!

Co jest istotne przy wyborze projektu idealnego? Jego funkcjonalność. W tym projekcie pomyślano o każdym detalu. Przede wszystkim strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone, co zapewni komfort przyszłym domownikom. Ta pierwsza zajmuje aż 50 m kw., jest jasna i przestronna. Są tam kuchnia z wyspą, jadalnia i salon. Dzięki dużym powierzchniom okien do tej przestrzeni wpada mnóstwa światła, dzięki czemu jest w niej ciepło i przytulnie. Jest też coś dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu – rozległy taras, na którym można odpocząć z ulubioną książką w ręku. Oddech od codziennego zgiełku gwarantowany.

Pamiętajmy o ogrodzie

Strefa prywatna to dwa pokoje, główna sypialnia i pomieszczenia dodatkowe. Do wszystkich można się dostać z jednego korytarza i ze wszystkich można wyjść na taras, a z ich okien podziwiać ogród. Do sypialni głównej przylegają garderoba i łazienka z oknem. Porządek i harmonię w domu pozwolą z kolei zachować funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze, czyli pralnia, miejsce na piec gazowy, garderoba i duża łazienka. W projekcie Brela A przewidziano ponadto garaż dwustanowiskowy, w Brela B – jednostanowiskowy. Dostępne są też wersje bez garażu. A ponieważ tutaj liczy się nie tylko wnętrze, czas przyjrzeć się nowoczesnej bryle. Co ją wyróżnia? Brak okapów, estetyczny system rynnowy, minimalistyczne akcenty na elewacji i zaproponowane materiały wykończeniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.