Gratka dla deweloperów – Miramar B i C

Czy na wąskiej działce można wybudować bliźniak lub dom szeregowy? Jak najbardziej! Pracownia Słoneczne Domy ma w swojej ofercie projekt przeznaczony właśnie na takie inwestycje. Poznajcie Miramar w dwóch odsłonach.

To rozwiązanie adresowane do deweloperów. Świetnie nadaje się więc pod budowę osiedla. Projekty odpowiadają na potrzeby przyszłych mieszkańców – mają dla wielu konieczny dwustanowiskowy garaż i dodatkową przestrzeń na poddaszu, którą można dowolnie zaadaptować. Co istotne, są tanie w budowie, a to za sprawą zaprojektowanej bryły i zaproponowanych materiałów, które przekładają się na niższe koszty realizacji.

Wąska bryła na wąską działkę

Tak można w wielkim skrócie opisać projekt Miramar B. To projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, w którym dzięki funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń w komfortowych warunkach może mieszkać wieloosobowa rodzina. Na parterze jest przestronna strefa dzienna, w skład której wchodzą kuchnia, którą można zaaranżować z praktyczną wyspą, jadalnia i salon. Miejsce pod schodami zostało zagospodarowane na nieduże w.c. Na kondygnacji są też wiatrołap i część gospodarcza. Każdy metr jest więc dobrze rozplanowany. Tak samo na poddaszu – cztery sypialnie, w tym główna z oddzielną łazienką i garderobą, mówią same za siebie. Są też ogólnodostępna łazienka i pralnia, dzięki której o bałaganie nie może być mowy. No i w końcu – strych do adaptacji. Wąska bryła nie była przeszkodą w tym, by w projekcie uwzględnić dwustanowiskowy garaż, tak potrzebny w czasach, gdy na rodzinę z reguły przypada więcej niż jeden samochód.

Kolejny projekt dla deweloperów

Na budowane osiedla świetnie nada się również projekt Miramar C. To dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym i strychem przeznaczonym do adaptacji. Również może być budowany nawet na bardzo wąskich działkach. I tak jak Miramar B jest tani w budowie. Przestronny parter z dużą strefą dzienną i piętro z rozbudowaną częścią prywatną czynią z niego projekt atrakcyjny dla wieloosobowej rodziny. W garażu natomiast znajdzie się miejsce na dwa samochody, więc nie trzeba będzie wybierać, kto w tym sezonie jest skazany na odśnieżanie auta, a kto może w komfortowych warunkach wyjechać do pracy czy na zakupy. Całość tego projektu prezentuje się nowocześnie, a to dzięki lukarnom od frontu i kolorystyce zastosowanych materiałów wykończeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.