A może Zadar? Projekt Zadar A, B i C

Piękna i nowoczesna bryła w trzech wersjach, które łączą przestronna strefa dzienna, opracowany w każdym detalu układ funkcjonalny i poddasze do adaptacji. Czym się różnią? W której z nich chętnie byście zamieszkali? Która jest najbliższa waszych marzeń o domu idealnym? Po tym tekście wszystko powinno być jasne.

Założenie było proste: projekt ma być współczesny, a jego założenia mają odpowiadać potrzebom przyszłych domowników. I to niezależnie od tego, czy będą to rodziny z dziećmi, single i singielki poszukujący komfortowej przestrzeni czy seniorzy, którzy chcą w końcu uciec od zgiełku i mieć swoje ciche i spokojne miejsce. Czy się udało? Z pewnością! Wzięliśmy pod lupę wszelkie potrzeby i tak właśnie powstał Zadar, który można już oglądać na stronie:

Punktem wspólnym dla tego projektu jest duża strefa dzienna, wokół której będzie się toczyć życie mieszkańców. Duża powierzchnia domu sprawi, że do tej części domu będzie docierać dużo światła, dzięki czemu ta strefa będzie dobrze oświetlona, jasna i przytulna. Mamy tu kuchnię z wyspą, jadalnię i salon, a także rozległy taras, na który będzie się można udać w poszukiwaniu upragnionego relaksu.

Krok za krokiem

Zanim powędrujemy z części dziennej do nocnej, czas na krótką wspinaczkę… po schodach. Czy schody mogą urozmaicać przestrzeń salonu? Jak najbardziej! A gdzie prowadzą? Na poddasze, które można dowolnie urządzić. Gabinet, dodatkowa przestrzeń dla dzieci, prywatna biblioteczka? A może marzycie o rozwieszeniu tam hamaka i urządzeniu strefy na słodkie lenistwo? Pomysłów z pewnością wam nie brakuje, wystarczy tylko wcielić je w życie i gotowe… Czas jednak wrócić do prywatnej części dla mieszkańców, która skupia się wokół korytarza. Otwieramy więc kolejne drzwi: do sypialni z oddzielną garderobą i łazienką, dwóch pokojów i pomieszczeń dodatkowych, czyli pralni, garderoby i dużej łazienki.

Podobieństwa i różnice

Co jeszcze łączy Zadar A, B i C? Ciekawe detale. Wśród nich można wyróżnić brak okapów i ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o zadaszenie nad częścią tarasu. Uwagę zwraca też estetyczny system rynnowy, ale przede wszystkim – duże przeszklenia i nowoczesny wygląd. To proste bryły, które świetnie wpiszą się w tak powszechne wąskie działki. Czym się jednak różnią? Garażem. Mamy wszak różne wymagania. Dla niektórych jeden garaż jest wystarczający, dla innych to zdecydowanie za mało, a dla jeszcze innych mogłoby go w ogóle nie być. I Zadar jest odpowiedzią na każdą z tych potrzeb, wystarczy wybrać odpowiednią wersję projektu i już!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.