Mały dom, wielkie możliwości

Miejsce do zabaw, pojemna garderoba, salon, w którym można urządzić spotkanie z przyjaciółmi, pokój służący do pracy, funkcjonalna kuchnia… i to wszystko w jednym małym domu? A czemu nie! Nasze potrzeby często są podobne, odpowiedzi na nie mogą się jednak różnić. Tym razem rozmiarem. W pracowni Słoneczne Domy mamy idealne projekty idealne m.in. dla rodzin w modelu 2 + 1. Zobaczcie, jaki skrywają potencjał.

Komu, komu, projekt małego domu?

Małe domy wybierają nie tylko trzyosobowe rodziny, lecz także ci, którzy cenią sobie minimalizm i ekonomiczne rozwiązania. Ważnym argumentem jest tutaj niewątpliwie cena. Projekty małych domów są bowiem często tańsze w realizacji, pozwalają więc spełnić marzenia niższym kosztem. A marzenia te mogą być parterowe, jak i mieć użytkowe poddasze.

Bez uszczerbku na komforcie

Niektórzy na myśl o małym domu widzą budynek o rozmiarach działkowej altanki. No w końcu „ciasno, ale własno”. Jednak nie tym razem. W naszych projektach zależy nam na tym, by niezależnie od powierzchni budynku codzienność jego mieszkańców była przede wszystkim komfortowa. W każdym z rozwiązań stawiamy na funkcjonalne rozwiązania i chcemy pokazać, że wygoda życia przyszłych domowników jest dla nas priorytetem. Potwierdzeniem tych słów jest np. projekt Okinawa – http://www.slonecznedomy.pl/projekty/okinawa. Na blisko 82 m kw. może zamieszkać nawet czteroosobowa rodzina. Jest tu przestronna strefa dzienna ze sporej wielkości kuchnią. Jeszcze większa część wspólna dla mieszkańców jest tutaj: http://www.slonecznedomy.pl/projekty/toroni. To kolejna z propozycji parterowego domu, która wyróżnia się tym, że umożliwia dowolną zabudowę kuchni, co można zobaczyć pod schematem z rzutem domu.

Mały biały domek

Idealny dla czteroosobowej rodziny jest też ten projekt: http://www.slonecznedomy.pl/projekty/sardynia-a. Stosunkowo niewielka powierzchnia skrywa niezwykle komfortowy układ funkcjonalny. A może coś większego, jak np. Brela C (http://www.slonecznedomy.pl/projekty/brela-c)? Tutaj już mamy ponad 120 m kw., a strefa dzienna to aż 45 m kw. Oko przyciągają duże powierzchnie okien i rozległy taras, idealny na miejsce wypoczynku dla całej rodziny. Ta propozycja nie uwzględnia garażu, ale jeśli go potrzebujecie, to Brela jest jeszcze w opcji A (z dwustanowiskowym garażem) i B – z miejscem na jedno auto. A czy jest coś dla tych, którzy chcą mieć mały dom, ale z użytkowym poddaszem? Oczywiście. Ma nieco więcej niż 88 m kw. i poddasze, na które składają się trzy sypialnie i wspólna, jasna łazienka. Mowa o projekcie Istria A (http://www.slonecznedomy.pl/projekty/istria-a). Projekt zakłada też jednostanowiskowe miejsce garażowe. Tradycja przeplata się tu z nowoczesnością. Bryła wzbogacona ażurowymi pergolami i drewnianymi wykończeniami będzie się świetnie prezentowała w każdym otoczeniu. Więcej propozycji na naszej stronie http://www.slonecznedomy.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.