Logowanie:

PROJEKTY DOMÓW DLA DEWELOPERA

Projekty domów – oferta dla dewelopera to wybrane przez nas projekty, które charakteryzują się niskimi kosztami realizacji i ciekawymi rozwiązaniami wnętrz, które docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Osiedla tworzone przez deweloperów według naszych projektów będą spójne i ciekawe architektonicznie poprzez różnorodność zabudowy zaczynając od projektów domów parterowych przez projekty domów w zabudowie bliźniaczej i projekty domów w zabudowie szeregowej.

Jeśli chcesz budować domy na sprzedaż, zapraszamy do zawarcia umowy dla deweloperów. W umowie przewidujemy rabat od zakupu pierwszego projektu w zabudowie bliźniaczej lub dwóch projektów domów jednorodzinnych.

Dzięki umowie deweloper otrzymuje wraz z projektem aktualny kosztorys budowlany oraz wizualizacje domu wybranego projektu do wykorzystania w reklamie.

 

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij