Logowanie:

Projekty domów parterowych

Projekty domów parterowych Pracowni Słoneczne Domy to domy tanie w budowie i użytkowaniu. W naszej ofercie znajdują się projekty niewielkich domów parterowych z garażem i bez, oraz przestronne i bardzo funkcjonalne domy parterowe z możliwością adaptacji poddasza. Tradycyjna konstrukcja zastosowana w naszych projektach zapewnia szybką i nieskomplikowaną realizację. Cieszące się coraz większą popularnością domy parterowe posiadają wiele dogodności. Do głównych zalet projektów prezentowanych w tej kategorii należy zaliczyć przestronność wnętrz zaprojektowanych na jednym poziomie, oraz  brak schodów wewnętrznych. Rozłożyste domy parterowe zachwycają nie tylko reprezentacyjnym wyglądem, pozwalają one na stworzenie kameralnych tarasów oraz dostęp do ogrodu z niemalże każdego pomieszczenia.
W naszej ofercie projektów domów parterowych, znajdują się zarówno projekty małych i bardzo ekonomicznych domów jednokondygnacyjnych, funkcjonalne parterówki dla kilkuosobowych rodzin, jak również okazałe i reprezentacyjne rezydencje. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy projekty domów parterowych zróżnicowanych pod względem układów funkcjonalnych oraz o różnorodnej stylistyce. Tradycyjna konstrukcja zastosowana w naszych projektach domów parterowych zapewnia sprawną i nieskomplikowaną realizację.

ZALETY PROJEKTÓW DOMÓW PARTEROWYCH

Cieszące się coraz większą popularnością domy parterowe posiadają wiele dogodności. Do głównych zalet projektów prezentowanych w tej kategorii należy zaliczyć przestronność wnętrz zaprojektowanych na jednym poziomie oraz brak schodów wewnętrznych. Domy parterowe stwarzają mieszkańcom ogromne możliwości aranżacji wnętrza. W zależności od konstrukcji domu większość ścian można przesuwać dowolnie kształtując otwarte przestrzenie pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest brak skosów, które na poddaszach domów dwukondygnacyjnych sprawiają problemy podczas projektowania wystroju wnętrz jak i wczasie późniejszego użytkowania. Łatwiej jest również rozbudować dom parterowy i zmodyfikować jego wnętrze w trakcie remontu.
Za sprawą dużych okien i przeszklonych drzwi tarasowych wnętrza domów jednokondygnacyjnych płynnie łączą się z ogrodami, co gwarantuje ich atrakcyjny wygląd. Ponadto niemalże z każdego pomieszczenia możemy mieć bezpośredni dostęp do ogrodu. Warto wykorzystać tę zaletę domów parterowych i wybierając projekt zapewnić sobie wyjście na ogród nie tylko z salonu, ale także z kuchni, jadalni czy sypialni.

DLA KOGO PROJEKT DOMU PARTEROWEGO?

Ze względu na brak schodów, dom parterowy to wygoda dla seniorów i osób mających problemy z poruszaniem się. Z myślą o takiej grupie inwestorów przygotowaliśmy projekty bardzo funkcjonalnych domów parterowych o powierzchni do 100m2, w których zawarliśmy kompletny program użytkowy niezbędny do komfortowego  mieszkania.
Projekt domu parterowego to również doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi. Wiele z pośród naszych projektów posiada możliwość adaptacji poddasza, tak aby w razie zmieniających się potrzeb rodziny, na poddaszu móc zaaranżować dodatkowe pokoje.
W naszej ofercie znajdują się również projekty nowoczesnych domów parterowych, których rozłożyste bryły urozmaicone zacisznymi podcieniami, zapewniają przyszłym mieszkańcom kameralny odpoczynek i wygodę użytkowania.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij