Logowanie:

NOWOŚCI

Najnowsze projekty to przede wszystkim koncepcje domów będące odpowiedzią na Państwa potrzeby. W tej kategorii prezentujemy zarówno projekty według nowo tworzących się koncepcji, jak również kolejne wersje sprawdzonych i popularnych domów znajdujących się już w naszej ofercie. Powstają one na skutek licznych rozmów z klientami, uwzględniając ich zmieniające się wymagania funkcjonalne i estetyczne. Pracownia nieustannie rozwija się na bieżąco śledząc aktualne trendy oraz sięgając po innowacyjne rozwiązania, które również mają wpływ na nasze projekty. To wszystko pozwala z powodzeniem tworzyć różnorodną ofertę i dostarczać Państwu projekty wysokiej jakości.

ELEGANCKIE I KOMFORTOWE DOMY

Wśród domów zaprezentowanych w najnowszej kolekcji znajdują się domy małe i tanie w budowie, nowoczesne domy na wąską działkę, domy z możliwością adaptacji poddasza, oraz przestronne i komfortowe domy parterowe. Różnorodność projektów pojawiających się w zakładce „Nowości„ sprawia, że oferta ta jest wyjątkowo atrakcyjna zarówno dla miłośników tradycyjnej architektury jak również zwolenników nowoczesnych rozwiązań. Szczegółowo opracowane projekty z najnowszej kolekcji odwołują się do aktualnych trendów w architekturze, uwzględniając modne obecnie połączenia naturalnych materiałów na elewacji oraz minimalistyczne detale.

Nowości projektowe charakteryzuje nie tylko zgodną z aktualnymi trendami estetyka bryły, równie ważne jest dla nas tworzenie jasnych i przestronnych układów pomieszczeń odpowiadających potrzebom współczesnej rodziny. Dbamy o to aby w każdym z projektów przewidzieć przestronną strefę dzienną w której duże powierzchnie przeszkleń, w naturalny sposób łączą wnętrze domu z ogrodem. Istotne jest również zapewnienie szeregu niezbędnych pomieszczeń gospodarczych oraz jedno- lub dwustanowiskowego garażu znajdującego się w bryle domu lub bezpośrednio do niej przylegającego.

ENERGOOSZCZĘDNE

Istotnym obecnie zagadnieniem, które znajduje odzwierciedlenie w naszych projektach, jest także energooszczędność domów jednorodzinnych. Stosowane przez nas rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne oraz materiałowe pozwalają przyszłym mieszkańcom na znaczne oszczędności w trakcie użytkowania domu. Odpowiedni dobór materiałów i ich grubości w poszczególnych warstwach przegród, zwarte bryły domów, czy ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają zminimalizować zapotrzebowanie na energię i ciepło już na etapie projektowania domu. Dodatkowo umożliwiamy naszym klientom dobór nowoczesnych instalacji energooszczędnych, proponując do każdego projektu projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją, instalacji solarnej czy pompy ciepła. Dzięki takiemu podejściu wszystkie nasze projekty spełniają wymagania izolacyjności cieplnej i inne wymagania związane z oszczędnością energii konieczne do spełnienia w budynkach jednorodzinnych od 2021 roku.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij