Logowanie:

Projekty domów dwulokalowych

Projekty domów dwulokalowych to tradycyjne domy jednorodzinne wolnostojące, mieszczące we wnętrzu dwa niezależne lokale mieszkalne. Układy poszczególnych mieszkań w obrębie takiego domu projektowane są z uwzględnieniem często bardzo różnych oczekiwań klientów. Dlatego w tej kategorii znajdują się projekty domów z dwoma osobnymi wejściami, ze wspólną klatką schodową, projekty domów z mieszkaniem zaaranżowanym na poddaszu oraz projekty domów z osobną kawalerką.

Malta A

Projekt domu jednorodzinnego z mieszkaniem dwupokojowym na parterze. Projekt wyróżnia się wyjątkowo funkcjonalnym rozplanowaniem pomieszczeń.

Powierzchnia: 198,18 + 3,79 m2

Cena: 4 000 zł

więcej

Malta B

Malta B - projekt domu z poddaszem, dwulokalowy. Wygodny wielopokoleniowy dom, m...

Powierzchnia: 179,19 + 3,79 + 19,06 m2

Cena: 4 100 zł

więcej

Malta C

Malta C - projekt domu z poddaszem, dwulokalowy. Wygodny wielopokoleniowy dom z ...

Powierzchnia: 168,66 + 3,79 m2

Cena: 4 000 zł

więcej

Malta D

  Malta D - projekt domu z poddaszem, dwulokalowy. Wygodny wielopokoleni...

Powierzchnia: 182,31 + 3,79 + 32,89 m2

Cena: 4 200 zł

więcej

Teneryfa B

Wygodny dom dwulokalowy - wielopokoleniowy z przestronnym i jasnym wnętrzem ora...

Powierzchnia: 172,72 + 40,59 m2

Cena: 4 000 zł

więcej

DODATKOWE MISZKANIE DLA SENIORÓW LUB LOKAL USŁUGOWY

Kolekcja domów dwulokalowych skierowana jest dla rodzin, które planują mieszkać wielopokoleniowo. Nieduża kawalerka z osobnym wejściem, dodatkowo usytuowana na parterze, świetnie sprawdzi się jako lokum dla seniorów, pragnących mieszkać w bliskim sąsiedztwie najbliższych. Rzuty tego typu projektów domów zaprojektowane są w taki sposób aby zapewnić komfort oraz kameralne warunki obu rodzinom zamieszkującym poszczególne lokale.

Dodatkowy lokal w obrębie domu jednorodzinnego docenią również osoby prowadzący własną działalność gospodarczą. Przestrzeń takiej kawalerki można zaadaptować jako biuro, gabinet, pracownię lub dowolny lokal usługowy z oddzielnym węzłem sanitarnym oraz odrębnym wejściem prowadzącym na zewnątrz budynku. Konstrukcja zastosowana w naszych projektach domów dwurodzinnych pozwala na dowolną aranżację przestrzeni mniejszego lokalu, tak aby w pełni mogli Państwo dopasować go do swoich potrzeb.

DOMY KTÓRE ZARABIAJĄ

Projekty domów dwulokalowych, w których nieduże mieszkanie zawierające pełny program funkcjonalny, zostało zaprojektowane na poddaszu, docenią również inwestorzy poszukujący domu jednorodzinnego z oddzielnym mieszkaniem na wynajem. Dostępne ze wspólnej klatki schodowej mieszkanie posiada kuchnię, salon, sypialnię oraz łazienkę, a dodatkowo dzięki bliskości ogrodu właścicieli oraz licznej zieleni,  stanowi ogromną konkurencję dla mieszkań w bloku. Tego typu rozwiązanie wiąże się przede wszystkim z korzyściami dla właściciela, który cześć kosztów poniesionych na budowę domu pragnie sfinansować z pieniędzy otrzymanych za wynajem.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij