Logowanie:

Projekty domów na wąską działkę

Kolekcja projektów domów na wąską działkę, to oferta funkcjonalnych domów o zróżnicowanej estetyce - nowoczesnej i klasycznej. W grupie tej znajdują się zarówno domy w zabudowie bliźniaczej, małe domy parterowe, oraz wąskie domy z poddaszem użytkowym i pełnym piętrem. Wszystkie z nich łączy wyjątkowo starannie opracowany program funkcjonalny oraz przemyślane rozwiązania w obrębie układu pomieszczeń. Zaprezentowana poniżej kolekcja zawiera domy przeznaczone na działki o maksymalnej szerokości 20m.

CZYM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ PROJEKTY DOMÓW NA WĄSKĄ DZIAŁKĘ

Projekty domów przygotowane z uwzględnieniem ograniczonej szerokości działki na której mają powstać, wyróżniają się nietypowymi rozwiązaniami w obrębie układu wnętrz. Zazwyczaj są to domy wykorzystujące przestrzeń poddasza jako strefę nocną, lub wąskie domy z pełnym piętrem, wktórych przewidzieliśmy komfortowy program użytkowy dla kilkuosobowej rodziny. Cechą charakterystyczną tych projektów jest zazwyczaj jasna, jednoprzestrzenna strefa dzienna, połączona z ogrodem za sprawą dużych przeszkleń. Jej kontynuacje stanowią komfortowe i rozległe tarasy, będące wyjątkowym miejscem rodzinnego wypoczynku.

Pomimo ograniczonej powierzchni zabudowy domy zaprezentowana w tej kolekcji to zarówno małe domki parterowe o powierzchni użytkowej do 100m2 oraz domy z pełnym piętrem i powierzchni użytkowej 160m2.

DOPASUJ DO SWOJEJ DZIAŁKI DOM Z DWOMA LOKALAMI

Projekty domów na wąską działkę bardzo często wymagają nietypowych rozwiązań i indywidualnych zmian. Wspomniane zmiany począwszy od detali na elewacji po zmiany dotyczące układu pomieszczeń można wprowadzić do projektu na etapie adaptacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, do naszych projektów dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie niezbędnych zmian w projekcie.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij