Logowanie:

Projekty domów piętrowych

W ofercie projektów domów piętrowych Pracowni Słoneczne Domy znajdują się zarówno nowoczesne rezydencje, jak również projekty domów w stylu willi podmiejskiej. Przestronne wnętrza, bogaty program funkcjonalny oraz reprezentacyjny charakter doceniają inwestorzy poszukujący komfortu, funkcjonalności i przemyślanych rozwiązań. W kolekcji domów piętrowych odnaleźć można wyjątkowe projekty domów na wąską działkę z garażem lub wiatą garażową oraz projekty domów na działki z wjazdem od południa. Za sprawą dużych przeszkleń oraz odpowiednio dobranych proporcji, zaprezentowane tu projekty charakteryzuje lekkość, elegancja i ponadczasowość.

Bitola

Bitola - projekt domu z pełnym piętrem, wyjątkowo przestronny i komfortowy, p...

Powierzchnia: 178,57 + 6,83 + 41,11 m2

Cena: 4 500 zł

więcej

Caracas A

Caracas A - projekt domu w stylu willi miejskiej, będący połączeniem tradycji i nowoczesności w architekturze. Bogaty program funkcjonalny wnętrza. Projekt domu w wersji z garażem jednostanowiskowym.

Powierzchnia: 174,11 + 10,92 + 21,65 m2

Cena: 4 300 zł

więcej

Caracas B

Caracas B - projekt domu w stylu willi miejskiej, będący połączeniem tr...

Powierzchnia: 174,11 + 8,21 + 47,57 m2

Cena: 4 400 zł

więcej

Havana A

Havana A - projekt domu z pełnym piętrem, zaprojektowany w nowoczesnej stylist...

Powierzchnia: 101,49 + 3,41 m2

Cena: 3 500 zł

więcej

Havana B

Havana B - projekt domu z pełnym piętrem, zaprojektowany w nowoczesnej stylist...

Powierzchnia: 101,49 + 3,41 + 30,57 m2

Cena: 6 800 zł

więcej

Ipanema A

Ipanema A - projekt domu piętrowego   

Powierzchnia: 151,81 + 5,20 m2

Cena: 4 000 zł

więcej

Ipanema B

Ipanema B - projekt domu piętrowego z garażem jednostanowiskowym.

Powierzchnia: 156,83 + 9,05 + 20,03 m2

Cena: 4 100 zł

więcej

Ipanema C

Ipanema C - projekt domu piętrowego z garażem dwustanowiskowym.

Powierzchnia: 156,83 + 6,07 + 38,39 m2

Cena: 4 200 zł

więcej

Kartagina

Kartagina - projekt nowoczesnego domu piętrowego, którego gł&oacut...

Powierzchnia: 163,37 + 5,80 + 17,91 m2

Cena: 4 100 zł

więcej

Maurik

Maurik to projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z pełnym piętr...

Powierzchnia: 94,58 + 3,30 m2

Cena: 6 800 zł

więcej

ZALETY PROJEKTÓW DOMÓW PIĘTROWYCH

Do głównych zalet tego typu domów zaliczyć należy przede wszystkim brak skosów na piętrze, dzięki czemu wnętrza pomieszczeń zaprojektowanych na tej kondygnacji dają możliwość dowolnej aranżacji oraz są komfortowe w użytkowaniu. Domy piętrowe bez skosów posiadają ustawne pomieszczenia na drugim poziomie oraz możliwość zastosowania okien elewacyjnych a nie tylko okien połaciowych, sprawią że sypialnie i pokoje znajdujące się na piętrze będą jasne, przestronne i również w tych pomieszczeniach będziemy mogli cieszyć się widokiem na ogród.

Piętro nie musi oznaczać olbrzymiego metrażu domu – dla wygody naszych Klientów posiadamy także małe domy piętrowe. Projekty domów piętrowych sprawdzają się zarówno na dużych działkach w otoczeniu których prezentują się wyjątkowo reprezentacyjnie, jak również na małych parcelach, gdzie zapewniają mieszkańcom pełen program funkcjonalny komfortowego domu. Dzięki małej powierzchni zabudowy domu z pełnym piętrem, więcej miejsca na działce pozostaje na urządzenie ogrodu i zapewnienie odpowiedniego współczynnika powierzchni biologicznie czynnej. To również możliwość tworzenia zielonych tarasów dostępnych z pomieszczeń znajdujących się na piętrze.

Domy piętrowe podobnie jak domy z poddaszem użytkowym są tańsze w trakcie eksploatacji niż domy parterowe o podobnej powierzchni użytkowej. Łatwiej i szybciej ogrzać zwartą bryłę domu piętrowego niż rozłożystą powierzchnię parterówki. Ponadto znajdujący się nad kondygnacją pełnego piętra strych lub nieużytkowe poddasze zapewnia optymalną temperaturę na piętrze zapobiegając nadmiernemu nagrzaniu latem bądź wychłodzeniu zimą.

DLA KOGO DOM Z PEŁNYM PIĘTREM?

Domy piętrowe znajdują uznanie wymagających klientów, dla których istotna jest przestronność wnętrz oraz wygoda użytkowania. Doceniają je również inwestorzy posiadający nieduże działki na których domy piętrowe są w stanie zapewnić komfortowy program użytkowy. Dzięki możliwości podziału takiego domu na dwa niezależne lokale mieszkaniowe, projekty domów dwupiętrowych z poddaszem dedykowane są dla rodzin chcących mieszkać w nich wielopokoleniowo. Rodzajów domów tego typu jest naprawdę wiele, w celu znalezienia idealnego projektu polecamy skorzystać z zaawansowanej wyszukiwarki projektów domów dostępnej na naszej stronie.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij