Logowanie:

Projekty domów tanich w budowie

Nowy dom może być tani w budowie co oznacza, że koszty realizacji takiego projektu mogą być zbliżone do kosztu zakupu nowego mieszkania. Wydatki poniesione na budowę nowego domu uzależnione są od wielu czynników z których nie można pominąć: ceny zakupu działki i jej uzbrojenia oraz cen zastosowanych materiałów. Domy znajdujące się w kolekcji „projekty domów tanich w budowie” zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o optymalne i funkcjonalne wykorzystanie niedużej powierzchni użytkowej tak aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort oraz wszystkie korzyści płynące z posiadania własnego domu. Czy domy mogą być jednocześnie tanie i szybkie w budowie? O tym powiemy w kolejnej części tekstu.

MAŁE DOMY, MAŁE WYDATKI

W prezentowanej kategorii znajdują się zarówno projekty tanich domów parterowych, z poddaszem użytkowym oraz projekty domów piętrowych. Wszystkie z nich charakteryzuje zwarta nierozczłonkowana bryła, prosty zazwyczaj dwuspadowy dach oraz nieduże gabaryty. Gwarancją niskich kosztów realizacji, jest również brak piwnic i usytuowanie wszystkich pomieszczeń na kondygnacjach naziemnych, dzięki czemu inwestorzy nie muszą obawiać się wydatków związanych z kosztownymi robotami ziemnymi. Ekonomiczne domy nie są tylko tanie w budowie – są również mało kosztowne w użytkowaniu.

W przypadku ograniczonego budżetu doskonale sprawdzą się projekty domów z możliwością adaptacji poddasza. Taką inwestycję można realizować dwuetapowo, najpierw finalizując kondygnację parteru zapewniającą pomieszczenia niezbędne do zamieszkania, a w miarę późniejszych możliwości rozbudowę domu o drugą kondygnację. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas kategorią „domów z poddaszem do adaptacji”, pośród których znajdują się funkcjonalne i bardzo ekonomiczne domy z możliwością rozbudowy.

DOMY EKONOMICZNE W UŻYTKOWANIU

Istotną kwestią wpływającą na koszt budowy domu są zastosowane materiały - ich dobór to w wielu przypadkach konieczność znalezienia kompromisu pomiędzy ceną, jakością oraz charakterystyką. Dobór odpowiednich materiałów na etapie budowy z pewnością wpłynie w przyszłości na koszty użytkowania domu. Projektując nasze domy dbamy o to, aby najpierw zminimalizować zapotrzebowanie na energię i ciepło poprzez odpowiedni dobór materiałów i ich grubości w poszczególnych warstwach przegród, a następnie umożliwiamy naszym klientom dobór optymalnych instalacji energooszczędnych. Dzięki takiemu podejściu wszystkie nasze projekty spełniają wymagania izolacyjności cieplnej i inne wymagania związane z oszczędnością energii konieczne do spełnienia w budynkach jednorodzinnych od 2021 roku.

Proponowane przez nas projekty domów to w zdecydowanej większości przypadków domy tanie w budowie, dlatego przy każdym z projektów wyliczamy szacunkowy koszt budowy domu, są to tzw projekty tanich domów z kosztorysem, który pozwoli oszacować Państwu konieczny do poniesienia wkład finansowy. Wśród naszych projektów znajdziecie Państwo projekty, których koszt realizacji zaczyna się już 220-230 tys. złotych. Niewątpliwie jest to konkurencyjna kwota w porównaniu z mieszkaniem. Tani w budowie dom jest dla wielu osób szansą na duże poczucie komfortu za niedużą cenę!

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij