Logowanie:

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej to kolekcja skierowana zarówno do klientów indywidualnych, wielopokoleniowych rodzin jak również deweloperów. Projekty znajdujące się w tej grupie zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej z zachowaniem niedużej powierzchni zabudowy. Naszym założeniem było również oddalenie części prywatnych oraz tarasów, tak aby stworzyć kameralne miejsca wypoczynku dla mieszkańców poszczególnych segmentów zabudowy bliźniaczej. Projekty te są o tyle ciekawe, że inwestorzy decydujący się na budowę domu w zabudowie bliźniaczej dostrzegą korzyści finansowe zarówno na etapie budowy jak i w trakcie użytkowania. Oprócz projektów dostępnych w zakładce „domy w zabudowie bliźniaczej” naszą ofertę tego typu projektów powiększają projekty domów w wersji podstawowej i ich odbicia lustrzane. Dla osób poszukujących funkcjonalnych przestrzeni do przechowywania rzeczy polecamy natomiast projekty domów bliźniaczych z piwnicą.

Batumi B

Nowoczesny projekt domu przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, polecany do realizacji inwestycji deweloperskich.

Powierzchnia: 145,39 + 7,70 + 23,42 m2

Cena: 7 500 zł

więcej

Batumi D

Batumi D - projekt domu z poddaszem użytkowym, nieduży, tradycyjny, przeznaczony dla wieloosobowej rodziny. Projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z dwustanowiskowym garażem.

Powierzchnia: 156,54 + 7,70 + 42,52 m2

Cena: 7 800 zł

więcej

Bol B

Bol B - projekt domu z poddaszem użytkowym i trzema sypialniami, przeznaczony n...

Powierzchnia: 103,44 + 2,35 + 25,52 m2

Cena: 6 500 zł

więcej

Havana B

Havana B - projekt domu z pełnym piętrem, zaprojektowany w nowoczesnej stylist...

Powierzchnia: 101,49 + 3,41 + 30,57 m2

Cena: 6 800 zł

więcej

Ipanema D

Ipanema D - projekt domu piętrowego w zabudowie bliźniaczej z garażem jednost...

Powierzchnia: 156,83 + 9,05 + 20,03 m2

Cena: 8 000 zł

więcej

Ipanema E

Ipanema E - projekt domu piętrowego w zabudowie bliźniaczej z garażem dwustan...

Powierzchnia: 156,83 + 6,07 + 38,39 m2

Cena: 8 200 zł

więcej

La Coruna B

Projekt dedykowany zarówno do realizacji inwestycji prywatnych, jak i deweloperskich. Prosta bryła z dwuspadowym dachem łączy ekonomiczne i funkcjonalne rozwiązania projektowe.

Powierzchnia: 152,83 + 3,10 + 22,63 m2

Cena: 7 600 zł

więcej

Maurik

Maurik to projekt domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z pełnym piętr...

Powierzchnia: 94,58 + 3,30 m2

Cena: 6 800 zł

więcej

Miramar B

Miramar B - projekt domu z poddaszem użytkowym oraz strychem przeznaczonym do a...

Powierzchnia: 142,26 + 4,48 + 30,00 m2

Cena: 7 400 zł

więcej

Valencia B

Valencia B - projekt domu z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w tradycyj...

Powierzchnia: 133,68 + 2,83 + 17,39 m2

Cena: 7 200 zł

więcej

ZALETY DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

Dzieląc koszty budowy i użytkowania optymalnie zaprojektowanego domu bliźniaka z sąsiadem, możemy liczyć na spore oszczędności zarówno przy zakupie materiałów budowlanych jak i przy zatrudnianiu ekipy budowlanej. To idealne rozwiązanie nie tylko dla rodzin które chcą mieszkać z bliskimi w niedalekim sąsiedztwie ale również dla klientów którzy część kosztów poniesionych na budowę domu i jego eksploatację pragną finansować z wynajmu drugiego segmentu.

Bliskie sąsiedztwo mieszkańców drugiej części „bliźniaka” może stanowić ogromną zaletę jaką jest poczucie bezpieczeństwa czy możliwość zostawienia domostwa pod czujnym okiem sąsiada. Nierzadko jednak może być powodem wielu problemów, dlatego w naszych projektach domów w zabudowie bliźniaczej dużą uwagę zwracamy na komfortowo zaprojektowane strefy prywatne. Naszym założeniem było oddalenie od siebie części dziennych oraz tarasów w poszczególnych segmentach, tak aby stworzyć kameralne miejsca wypoczynku dla mieszkańców obu części.

CIEKAWA OFERTA DLA RODZIN I DEWELOPERÓW

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej to kolekcja skierowana zarówno do klientów indywidualnych, wielopokoleniowych rodzin jak również deweloperów. Zwarte i ekonomiczne bryły, brak piwnic w niektórych projektach domów bliźniaczych dostępnych w naszej kolekcji, oraz komfortowo zaprojektowane rzuty pomieszczeń, stanowią atrakcyjną ofertę dla deweloperów i ich klientów. Ze względu na typowe rozwiązania konstrukcyjne projekty znajdujące się w tej kategorii zapewniają szybką i tanią realizację. W naszej ofercie domów w zabudowie bliźniaczej znajdują się domy eleganckie oraz tradycyjne, dedykowane wszystkim klientom poszukującym rodzinnego i komfortowego domu. Sam decydujesz jak będzie wyglądał Twój dom. Decydując się na bliskie sąsiedztwo, poznaj wszystkie warianty - projekty domów parterowych bliźniaczych, piętrowych z piwnicą lub bez.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij