Logowanie:

Projekty domów z poddaszem użytkowym

Projekty domów z poddaszem użytkowym Projekty domów z poddaszem użytkowym to zdecydowanie najbardziej ekonomiczne i energooszczędne domy. Ze względu na popularność tego rodzaju projektów w naszej ofercie znajdują się zarówno domy z poddaszem o prostej i nowoczesnej bryle oraz tradycyjne domy z poddaszem użytkowym, łatwe i tanie w budowie. Główną zaletą tego typu projektów jest wyraźny podział wnętrza na połączoną z ogrodem strefę dzienną oraz usytuowaną na poddaszu, kameralną strefę nocną. Ze względu na zwartą bryłę, projekty z kategorii domów z użytkowym poddaszem przeznaczone są również na działki o stosunkowo niedużej powierzchni. Wiele z nich, daje możliwość realizacji w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Projekty domów z poddaszem użytkowym to zdecydowanie najbardziej ekonomiczne i energooszczędne domy. Ze względu na popularność tego rodzaju projektów w naszej ofercie znajdują się zarówno domy z poddaszem o prostej i nowoczesnej bryle oraz tradycyjne domy z poddaszem użytkowym, łatwe i tanie w budowie. Wiele z nich, daje możliwość realizacji w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Dla wielu osób prosty dom z poddaszem to strzał w dziesiątkę!

ZALETY DOMÓW Z PODDASZEM UŻYTKOWYM

Główną zaletą tego typu projektów jest nieduża powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni użytkowej, dzięki czemu ten rodzaj domów najlepiej sprawdza się na działkach o małej powierzchni. Pośród projektów zaprezentowanych w tej kolekcji znajdują się także wąskie, posiadające komfortowe układy pomieszczeń i zapewniające wygodę użytkowania. W większości projektów domów z poddaszem użytkowym zastosowano sprawdzony i komfortowy podział wnętrza na połączoną z ogrodem strefę dzienną oraz usytuowaną na poddaszu, kameralną strefę nocną. W obrębie strefy dziennej oprócz przestronnego salonu, kuchni i jadalni przewidziano również szereg pomieszczeń gospodarczych oraz dodatkowy pokój mogący pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego. Do zaprojektowanej na poddaszu kameralnej sypialni głównej nierzadko przylegają oddzielna łazienka i garderoba.

Odpowiednio zaprojektowany dom z poddaszem użytkowym to ponadto gwarancja niskich kosztów użytkowania. Taką właśnie zwartą formę, przykrytą dwuspadowym dachem, posiadają domy osiągające najlepsze wskaźniki energetyczne.

DLA KOGO DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM?

To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów posiadających nieduże działki budowlane, a ze względu na możliwość realizowania tego typu projektów i szeregowej również dla deweloperów. W tej kolekcji znajdują się również projekty domów dwulokalowych, które z pewnością zostaną docenione przez wielopokoleniowe rodziny lub inwestorów, którzy część domu chcą przeznaczyć na wynajem. Projekty domów z poddaszem użytkowym to tradycyjne i bardzo rodzinne domy, które cieszą się uznaniem największej grupy inwestorów.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij