Logowanie:

Projekty małych domów (do 100 m2)

Projekty małych domów to kolekcja ciesząca się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów. Znajdują się tu zarówno projekty domów małych parterowych, z możliwością adaptacji poddasza oraz domy z poddaszem użytkowym. Ze względu na nieduże gabaryty projekty małych domów można z powodzeniem realizować na większości działek. Powierzchnia użytkowa domów prezentowanych w tej grupie nie przekracza 100m2. Choć mieszkanie o tej powierzchni jest zaliczane bezdyskusyjnie do dużych, metry kwadratowe w przypadku domu rozkładają się nieco inaczej. Dlaczego? Sprawdźcie sami i poznajcie zalety małych domów z poddaszem możliwym do adaptacji.

ZALETY NASZYCH PROJEKTÓW MAŁYCH DOMÓW

Projektując domy o małej powierzchni użytkowej wiemy jak cenny jest każdy centymetr takiej inwestycji dlatego ze szczególną starannością opracowujemy rzuty poszczególnych kondygnacji. Zarówno w projektach małych domów parterowych jak również z poddaszem, zachowujemy wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną. Dbamy o to aby na niedużym metrażu zapewnić mieszkańcom przestronną strefę dzienną, zazwyczaj jednoprzestrzenną, której przedłużeniem są komfortowe tarasy od strony ogrodu. Przestrzenie pod schodami wykorzystujemy do stworzenia praktycznych pomieszczeń gospodarczych, uwzględniamy również wnęki na zabudowane szafy – niezbędne w każdym małym domu.

Projekty domów małych to zarazem projekty domów tanich w realizacji i eksploatacji. Wybieramy proste i ekonomiczne rozwiązania, dzięki którym inwestorzy oszczędzają podczas budowy i w trakcie użytkowania domu. Niektóre z pośród prezentowanych poniżej domów posiadają możliwość rozbudowy poprzez adaptację poddasza. Taką inwestycję można realizować dwuetapowo, rozkładając koszty budowy. To również doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które chcą aby ich dom zmieniał się w zależności od potrzeb, lub których budżet chwilowo nie pozwala na realizację domu o wymarzonym metrażu.

DLA KOGO MAŁY DOM JEDNORODZINNY?

Nieduży ale komfortowo zaprojektowany dom to inwestycja na lata. Oferta domów małych z kosztorysem skierowana jest zarówno do kilkuosobowych rodzin z dziećmi poszukujących alternatywy dla ciasnych i nierzadko drogich mieszkań, jak również dla seniorów, poszukujących niedużego ale komfortowego domu. Projekt małego domu jednorodzinnego to najlepszy wybór dla tych, którzy pragną cieszyć się urokami własnego domu jednorodzinnego, przeznaczając na taką inwestycję nieduży budżet.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij