Logowanie:

Wszystkie projekty

Komfortowe wnętrza.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasze projekty wyróżniają się wyjątkową funkcjonalnością. Stosujemy tradycyjne i sprawdzone rozwiązania, wypracowane na przestrzeni lat, cieszące się uznaniem naszych klientów. Zróżnicowane układy wnętrz i odmienne programy funkcjonalne dedykowane są szerokiej grupie odbiorców o różniących się potrzebach. W prezentowanej ofercie znajdują się małe domy parterowe, kierowane min. do seniorów, nowoczesne domy z poddaszem użytkowym dla kilkuosobowych rodzin, czy reprezentacyjne domy piętrowe dla klientów ceniących  duże przestrzenie. Wszystkie z nich łączy wyjątkowa dbałość o stworzenie komfortowej, jasnej i rodzinnej strefy dziennej oraz strefy nocnej zapewniającej przyszłym mieszkańcom poczucie prywatności. W naszych projektach podkreślamy korzyści płynące z posiadania własnego domu jednorodzinnego, projektując rozległe tarasy dostępne z wielu pomieszczeń, aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się otaczającym dom ogrodem.
Ponadczasowy wygląd.
Prezentowane poniżej projekty są zróżnicowane pod względem estetyki. Znajdują się tu projekty domów zaprojektowane w tradycyjnym stylu oraz projekty domów nowoczesnych, wykorzystujące nowe systemy, technologie i rozwiązania. Projektując elewacje domów stawiamy na ponadczasowe i naturalne materiały takie jak drewno, kamień oraz cegłę klinkierową. Dużą uwagę przykładamy również do optymalnie zaprojektowanych przeszkleń, które nie tylko lekko i nowocześnie się prezentują, ale również są odpowiednio dostosowane do powierzchni domu oraz wygodne w utrzymaniu. Charakteru naszym projektom dodają subtelne, minimalistyczne detale podkreślające ich elegancję i ponadczasowość.
Energooszczędne rozwiązania.
Różnego rodzaju bryły domów, zarówno te z podcieniami i wielospadowymi dachami oraz proste bryły domów z dwuspadowymi dachami, projektowane są ze szczególną dbałością o odpowiednie materiały zapewniające przyszłym mieszkańcom optymalizację zużycia energii oraz niskie koszty użytkowania. Ponadto do wszystkich projektów przygotowaliśmy projekty instalacji energooszczędnych: wentylacji mechanicznej z rekuperatorem, kominka z płaszczem wodnym, ogrzewania podłogowego, pompy ciepła oraz instalacji solarnej. Cała oferta prezentowanych domów została przygotowana tak aby już dziś spełniać wymagania izolacyjności cieplnej i inne wymagania związane z oszczędnością energii konieczne do spełnienia w budynkach jednorodzinnych od 2021 roku.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektów domów Pracowni Słoneczne Domy oraz skorzystania z wyszukiwarek dostępnych na naszej stronie ułatwiających znalezienie wymarzonego projektu domu. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy również zweryfikować czy wybrany przez Ciebie projekt odpowiada warunkom zabudowy i czy pasuje na Twoją działkę oraz przeanalizujemy zmiany które chcesz wprowadzić, aby wybrany przez Ciebie projekt w pełni zaspokajał potrzeby Twojej rodziny.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij