Logowanie:

EP charakterystyka energetyczna

Projektowana charakterystyka energetyczna wraz z analizą możliwości wykorzystania wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło, to dokument, który określa wielkość zapotrzebowania budynku na energię niezbędną do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem, czyli energii na potrzeby ogrzewania i wentylacji, przygotowania ciepłej wody użytkowej, klimatyzacji, oraz oświetlenia. Informacje zawarte w charakterystyce pozwalają określić orientacyjne roczne zapotrzebowanie na energię, a tym samym koszt utrzymania związany z zapotrzebowaniem na energię budynku.

Do wszystkich naszych projektów dołączamy aktualne opracowanie charakterystyki energetycznej, sporządzone we współpracy z firmą Build Desk, zajmującą się doradztwem w obszarze efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij