Logowanie:

Rabat za zdjęcia

REGULAMIN PROMOCJI "ZDJĘCIA Z BUDOWY DOMU"

1. Pracownia Słoneczne Domy - Słoneczne Domy Anna Papas-Popowska z siedzibą przy ul. Wielkopolskiej 35A we Wrocławiu 54-027.

2. Klient Pracowni Słoneczne Domy – osoba, która zamówiła projekt bezpośrednio ze strony www.slonecznedomy.pl wysyłając formularz zamówieniowy .

3. Promocja - „Zdjęcia z budowy domu” zasady promocji zostały określone niniejszym regulaminem.

4. Czas trwania Promocji „Zdjęcia z budowy domu”: od 27września 2013r. do odwołania.

5. Zasady promocji.

5.1 Promocja dotyczy klientów, którzy zamówią projekt domu bezpośrednio na stronie www.slonecznedomy.pl poprzez formularz zamówienia.

5.2 Zamawiając projekt należy zaznaczyć w formularzu zamówieniowym dodatek „Rabat za zdjęcia”, wówczas cena zakupu projektu będzie uwzględniała 10% rabatu.

5.3 Z projektem klient otrzymuje oświadczenie wraz kopertą zwrotną. Podpisane oświadczenie należy odesłać na adres podany na kopercie zwrotnej wzór oświadczenia.

5.4 Klient wykonuje dokumentację fotograficzną procesu budowy domu na podstawie zamówionego w Pracowni Słoneczne Domy projektu.  

5.5 Klient wysyła zdjęcia z poszczególnych etapów budowy: fundamenty, wznoszenie ścian zewnętrznych i działowych, montaż konstrukcji dachu, wykonanie pokrycia dachowego, realizacja elewacji.

5.6 Dokumentacja fotograficzną wysyłać należy drogą elektroniczną na adres biuro@slonecznedomy.pl

5.7 Dokumentacja fotograficzna budowanego domu będzie odzwierciedlać projekt katalogowy (dopuszcza się użycie innych kolorów i materiałów na elewacji).

5.8 Udostępnienie zdjęć Pracowni Słoneczne Domy, jest jednoznaczne ze złożeniem przez klienta oświadczenia, że jest autorem załączonego zdjęcia, że posiada do niego wszelkie prawa autorskie i nie istnieją żadne przeciwwskazania prawne lub faktyczne do jego zamieszczenia na stronie Pracowni Słoneczne Domy. W wypadku gdyby oświadczenie klienta okazało się niezgodne z prawdą, klient zobowiązuje się zaspokoić wszelkie roszczenia osób trzecich oraz naprawić wszelkie spowodowane tym szkody.

5.9 Wywiązaniem się z oświadczenia punkt 5.3 jest rozpoczęcie nadsyłania zdjęć w terminie do 2 lat od daty zakupu projektu.  

6. Wykorzystanie zdjęć przez Pracownię Słoneczne Domy.

6.1 Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem nieodwołalnej zgody na nieograniczone korzystanie z nadesłanego zdjęcia lub jego fragmentów przez Pracownię Słoneczne Domy. Zgoda ta dotyczy w szczególności publikacji na stronie internetowej oraz na profilu w serwisie Facebook.

7. Postanowienia końcowe.

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Promocji w dowolnym momencie.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu Promocji.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij