Logowanie:

DOBRY START Z YTONG LUB SILKA

Dostępny na naszej stronie bezpłatny dodatek "Dobry start z Ytong lub Silka" bezpośrednio łączy się z programem "Kompas budowy" przygotowanym przez firmę Xella Polska.

Program "Kompas budowy" powstał specjalnie z myślą o rodzinach, które planują budowę własnego domu, bądź są już w trakcie jego realizacji. "Kompas Budowy" to przewodnik, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania związane z procesem inwestycyjnym. Adresowany jest do osób, które oczekują fachowych porad w zakresie wyboru rozwiązań budowlanych oraz opieki na budowie oraz tych wszystkich, którzy chcą sprawnie budować i komfortowo mieszkać.

Na dobry początek budowy własnego domu dla każdego uczestnika programu firma Xella Polska przygotowała paletę materiałów Ytong lub Silka za jedyną złotówkę*!


Aby wejść do programu "Kompas Budowy" i otrzymać promocyjną paletę, zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia projektu domu http://www.slonecznedomy.pl/pl/Formularz-zamowienia i zaznaczenia dodatku "Dobry start z Ytong i Silka" przy zamówieniu. Wraz z projektem otrzymacie Państwo kupon programu "Dobry start z Ytong i Silka", który wypełniony, należy odesłać do Biura Obsługi Klienta firmy Xella Polska w Ostrołęce. Więcej informacji o programie dowiecie się Państwo dzwoniąc pod numer 801 122 227** lub pisząc na kompasbudowy@xella.com.

Dodatek "Dobry start z Ytong" dostępny jest tylko dla klientów zamawiających projekt bezpośrednio w Pracowni Słoneczne Domy.

* Do promocyjnej ceny nalezy doliczyć koszt palety stanowiacej opakowanie w cenie zgodnej z aktualnie obowiązującym cennikiem Xella Polska. Kupon uprawnia do zakupu promocyjnej palety towarów Ytong lub Silka w hurtowni materiałów budowlanych, pod warunkiem zakupu towarów Ytong lub Silka ma ściany zewnętrzne budynku jednorodzinnego. Realizując kupon pozostawiamy go w hurtowni materiałów budowlanych.

** Koszt połączenia wg teryfy operatora.

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebook
Zapisz się do newslettera
Słoneczne Domy
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij