Logowanie:

Oferta dla developera

Gotowe projekty domów jednorodzinnych dla deweloperów. 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom deweloperów, w naszej ofercie posiadamy projekty domów w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowych oraz możliwych do zrealizowania w zabudowie szeregowej. 
Mając na uwadze jak dużym wyzwaniem jest stworzenie osiedla odpowiadającego różnym wymaganiom jego przyszłych mieszkańców, tworzymy projekty o bogatych programach funkcjonalnych, pozwalające zarazem na dowolną aranżację wnętrz. Wiemy jak cenny jest każdy centymetr takiej inwestycji, dlatego  ze szczególną starannością opracowujemy rzuty poszczególnych kondygnacji. Wybieramy proste i ekonomiczne rozwiązania, które zapewniają sprawny proces budowy.

 

Co zyskujesz wybierając nasz projekt:


ZMIANY W PROJEKCIE – aby jak najlepiej dopasować wybrany projekt do Twojej działki, otrzymasz bezpłatną zgodę na wprowadzenie w nim niezbędnych zmian.
POMOC ARCHITEKTA W DOBORZE PROJEKTU – poszukując idealnego projektu skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać ekonomiczny projekt domu, który wzbudzi zainteresowanie klientów.
POMOC W UZYSKNIU KREDYTU NA BUDOWĘ – nie musisz posiadać gotówki, aby sfinalizować Twoją wymarzoną inwestycję. Doradzimy jak zaciągnąć kredyt na korzystnych warunkach.
ATRAKCJNY RABAT PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI PROJEKTÓW – a ponadto możliwość negocjacji cen.
AKTUALNE KOSZTORYSY 
BEZPŁATNĄ REKLAMĘ – pakiet materiałów niezbędnych do promocji Twojej inwestycji (wizualizacje, rzuty poszczególnych kondygnacji, elewacje)

 

Zapraszamy do kontaktu z nami (FORMULARZ KONTAKTOWY) lub telefonicznie (71) 740 50 10.

 

 


 

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij