Logowanie:

Znajdź partnera w swojej okolicy

Współpracujemy z architektami z całej Polski, którzy wykonują adaptacje naszych projektów. Dodatkowo doradcy Expandera pomogą w wyborze kredytu hipotecznego na budowę domu. 

Jesteś architektem lub prowadzisz firmę budowlaną. Zapraszamy do współpracy. Kontakt

Wszystkie nasze projekty gotowe wymagają przeprowadzenia adaptacji do warunków miejscowych. Na tym etapie można również wprowadzić wszystkie zmiany w projekcie i dostosować projekt do swoich indywidualnych potrzeb. W przeprowadzeniu zmian pomogą Państwu lokalni architekci współpracujący z nasza pracwnią.                                                        Więcej o zmiach w projekcie i adaptacji.

 

Umów się z doradcą Expandera tel. (22) 295 44 44. Poinformuj doradcę o tym, że jesteś klintem Pracowni Słoneczne Domy i chcesz skorzystać z promocji „ZWROT KOSZTÓW PROJEKTU PO UZYSKANIU KREDYTU ZA POŚREDNICTWEM EXPANDER ADVISORS SP. Z O.O.”

  • Doradcy Finansowi Expandera porównają kredyty mieszkaniowe z ofert aż 20 banków, dzięki czemu z pewnością wybierzesz najtańszy kredyt hipoteczny, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.
  • Szybko i bez problemu załatwisz wszystkie niezbędne formalności potrzebne do uzyskania najlepszego kredytu na budowę domu, po uruchomieniu kredytu, dokonamy częściowego zwrotu kosztów zakupu naszego projektu na zasadach opisanych w Regulaminie promocji.

 

Nasi partnerzy:

Partner podstrona 3
Partner podstrona 1
Partner podstrona 2
Partner podstrona 4
logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij