Logowanie:

o nas

Jesteśmy rodzinną pracownią architektoniczną, dla której istotą działania jest zadowolenie i komfort naszych klientów. Od początku działalności zajmowaliśmy się aranżacją wnętrz, których byliśmy nie tylko projektantami, ale też wykonawcami. Wizja naszych domów kształtowała się niejako od wewnątrz, z pełną znajomością wymogów ich funkcjonalności i estetyki. 

Nasze domy charakteryzują się prostą formą, komfortowym układem pomieszczeń oraz starannie dobranymi materiałami. Ciągle poszukujemy  nowych inspiracji, przyciągają nas detale oraz nietypowe rozwiązania przestrzenne.  Projektujemy domy ekonomiczne, łatwe i tanie w budowie, staramy się jednak, aby każdy projekt z naszej kolekcji miał duszę i charakter. 
Osiągamy to dzięki zespołowi z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów w Polsce i za granicą. Nasze projekty cieszą się uznaniem klientów z Chorwacji, Czech, Serbii i Macedonii. I to, co najważniejsze - zawsze słuchamy naszych klientów.
Opowiedz nam o Twoim wymarzonym domu, a my zajmiemy się resztą.

 

 

 

logo

Dane kontaktowe

telefon: 71 740 50 10
email: biuro@slonecznedomy.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00

PinterestFacebookTwitter
Zapisz się do newslettera
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij